مشاوره حقوقی

شما عزیزان میتوانید به سه شکل حضوری، تلفنی و آنلاین با خانم موسوی آرا مشاوره حقوقی داشته باشید.

مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی در دفتر وکالت

مشاوره تلفنی

مشاوره حقوقی از پشت تلفن

مشاوره آنلاین

پرسش و پاسخ های حقوقی در سایت

کدام نوع مشاوره حقوقی برای من مناسب تر است؟

در مواقعی که مشکل شما جدی نیست و نیاز به ارائه اسناد و مدارک خاصی وجود ندارد از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید. این نوع مشاوره کاملا رایگان میباشد. اما چنانچه سوال و مشکل شما جدی است، از مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید.

در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده، مدارک و مستنداتتان هستید مشاوره حضوری برای شما بهترین گزینه است ولی چنانچه به هر دلیل قصد مشاوره حضوری ندارید و یا در شهرستان‏های دیگر ساکن هستید میتوانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. هزینه مشاوره تلفنی به مراتب کمتر از مشاوره حضوری است.

اگر هنوز نمیدانید کدام مشاوره برای شما مناسب تر است، ابتدا موضوع خود را در بخش مشاوره آنلاین به صورت کاملا رایگان مطرح کنید. اگر برای به نتیجه رسیدن نیاز به مشاوره تلفنی یا حضوری باشد همانجا به شما گفته خواهد شد.

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین خدمتی است رایگان جهت پاسخ به سوالات و مشکلات حقوقی شما. برای دریافت این نوع مشاوره به صفحه پرسش سوالات حقوقی رفته و سوال خود را مطرح نمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.

سوال و جواب های بخش مشاوره آنلاین در سایت برای عموم نمایش داده میشود. چنانچه به هر دلیل تمایلی برای نمایش سوال و جواب خود ندارید میتوانید از روش های دیگر مشاوره (تلفنی و یا حضوری) استفاده کنید.

 مشاوره حقوقی تلفنی

برای مشاوره تلفنی با وکیل لازم است درخواست داده تا زمان مشاوره برای شما تعیین شود. برای تعیین وقت مشاوه کلیک کنید.

هزینه مشاوره تلفنی : برای ۳۰ دقیقه مبلغ  ۵۰ هزار تومان و برای ۶۰ دقیقه مبلغ ۹۰ هزار تومان  (برای پرداخت هزینه اینجا کلیک کنید و قبل از مشاوره کد رهگیری خود را اعلام کنید)

ساعات مشاوره تلفنی : روزهای غیر تعطیل از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ الی ۱۷

مشاوره حقوقی حضوری 

جهت مشاوره حضوري لازم است ابتدا وقت مشاوره گرفته و سپس در روز تعیین شده بهمراه کلیه اسناد و مدارک خود در دفتر حاضر شوید. براي تعیین وقت مشاوره کلیک کنید.

توجه داشته باشید که مشاوره حضوري منوط به پرداخت حق مشاوره مي باشد. بهتر است قبل از حضور در دفتر از هزينه هاي حدودي حق مشاوره مطلع باشید.

مشاوره حضوری با وکیل

کليه حقوق اين وب سایت متعلق به فاطمه موسوی آرا می باشد.