مطالبه نفقه

پاسخ داده شده
0
0

سلام. همسر بنده چند ماهی است که منزل رو ترک کرده و رفته قم زندگی می کنه. الان اگه بخوام مطالبه نفقه کنم باید برم قم؟

  • علی مردانی پرسیده شده 10 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 9 ماه پیش
بهترین پاسخ
0
0

سلام. طبق ماده 12 قانون حمایت خانواده زوجه ( خانم ) می تونه هم در شهر محل سکونت خودش هم در شهر محل اقامت خوانده ( آقا ) اقامه دعوا کنه بنابراین شما نیازی نیست برید قم می تونید تو شهری که ساکن هستید درخواست مطالبه نفقه بدید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وبسایت

کليه حقوق اين وب سایت متعلق به فاطمه موسوی آرا می باشد.